KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936320
nr 1593 6320
Harald Widing
(f. 1903)
Oljemålning, Harald Widing (f. 1903), segelbåtar i hamn. Signerad, daterad -47. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:27:31
29/1 18:16:39